Diş Hekimi

1988 Gümüşhane doğumludur. Lise eğitimini 2006’da Yalova Fen Lisesi’nde, lisans eğitimini 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır.

2012 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji ABD’da doktora eğitimine başlamıştır. 2020 yılında “Sigara içen kronik periodontitis hastalarında cerrahi olmayan periodontal tedaviye ek olarak Nd:YAG lazer kullanımının klinik ve biyokimyasal parametreler üzerine etkisi” başlıklı doktora tezini başarı ile savunarak “bilim doktoru” ve “uzman” unvanını almaya hak kazanmıştır. Doktora eğitimi sırasında diş eti hastalıkları, diş eti hastalıklarının cerrahi olmayan tedavisi ve cerrahi gereken diş eti tedavileri, implant operasyonları, greft, membran uygulamaları gibi ileri düzeydeki yumuşak ve sert doku yıkımları ile ilgili çalışmalarda bulunmuştur.

Diş eti hastalıkları, diş eti cerrahisi, dental implant konularında kongre ve bilimsel çalışmaları yakından takip etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

1984 Sakarya karasu dogumlu Adapazarı Atatürk süper lisesi mezunu 2006
2012 İstanbul üniversitesi diş hekimliği fakültesi mezunu
Mezuniyet sonrasi cesitli ozel klinik ve hastanalerde calismis olup 2014 yilinda acmis oldugu Dentanice kliniginde calisma hayatina devam etmekte mezuniyet sonrasi bir sertifika programina katılmış olup tum dişhekimliği branslarda kendini gelirtirmeye devam etmekte.
Evli ve 3 çocuk babasi